“ابراهیم آبادی” درون بیمارستان بستری هست- اخبار فرهنگی – اخبار تسنیم

به گفته خبرنگار فرهنگی خبرگزاری تسنیم،‌ آخرین سریالی که ازبرای تلویزیون گیم کرد «پادری» محمدحسین لطیفی هست ولی بارها گیم درخشان «ابراهیم آبادی» درون مجموعه تلویزیونی «مختارنامه» و «آپارتمان شماره ۱۳» دیده می‌شود. بسیار بازیگر مردمی و هنرمند قابل احترامی هست؛ وی چندی پیش درون خبرگزاری تسنیم از مسئولان فرهنگ و هنر خواست که فکری به حال هنرمندان پیشکسوت کنند، نگذارند هنر به یغما برود و هرکسی بدون تربیت، پرورش و آموزش لازم وارد این حرفه بشود. وی حتی صریح از رئیس‌جمهور خواست:‌ “من خواسته‌ام شاید خیلی بزرگ باشد و دوست ندارم کسی را به دردسر بیندازم. ولی جناب رئیس جمهور که به هر حال بر کشور نظارت دارند و ناظر بر اعمال کشور هستند می‌دانند درون حال حاضر چگونه کشور می‌چرخد. خواسته ما این هست که یک مقداری بیشتر به هنرمندان محبت کنند نه‌تنها مسئله هنرمندان که درون جامعه کسانی هستند که هنرمند واقعی‌اند ولی گلوی گشادی ندارند که بتوانند حرف بزنند و ساکت و راحت درون منزل نشسته‌اند و محتاجند؛ کسی نیست به آن‌ها کمک کند.

از رئیس جمهور که همیشه به هنرمندان علاقه‌مندند و می‌دانند چه بر ملت می‌گذرد، تقاضای من این هست که به خواسته‌های ما اهمیت بدهند که بارها درون بسیاری از مجال‌ها گفته‌ایم ولی یک کدام را که بیشتر اولویت دارد جامه عمل بپوشانند. این موضوع اولویت‌دار، مسیر‌اندازی همین بیمارستان مخصوص هنرمندان هست که به‌خدا بهترین ثواب هست. من الآن خبر دارم که رضا رویگری درون چه وضعیتی زندگی می‌کند، چه اشکالی دارد درون یک بیمارستان بخوابد و از وی حمایت کنند. از جناب رئیس‌جمهور و رؤسای دولت تقاضا می‌کنم به عرایض منِ پیرمرد توجه کنند و این خواسته را انجام بدهند؛ مطمئناً بد نمی‌بینند. حقیقت امر این هست که هنرمندانی هستند که محتاج واقعی‌اند؛ حتی محتاج دارو…”.

الان ابراهیم آبادی خودش درون بیمارستان آراد بستری هست و به‌گفته خودش که به‌سختی صحبت می‌کند به‌دلیل تنگی نفس، مشکلات ریه، راهی بیمارستان شده و الآن درون قسمت مراقبت‌های ویژه، تحت نظر پزشکان هست. وی درون گفتگویی با خبرنگار خبرگزاری تسنیمیک پیام هم ازبرای ملت ایران که بارها وی را درون صحنه‌های مختلف بازیگری تلویزیون، سینما و تئاتر دیده‌اند یک درخواست داشت: به‌پاس ۶۳ فعالیت هنری درون تئاتر، تلویزیون و سینما که ۱۲۸ مجموعه تلویزیونی و تله‌کلیپ و ۵۴ کلیپ سینمایی و کارهای متعدد نمایشی را درون کارنامه خودم دارم از مردم مهربان ایران درخواست می‌کنم مرا دعا کنند.

دختر این هنرمند پیشکسوت هم به خبرنگار خبرگزاری تسنیمگفت که معلوم نیست به‌دلیل مشکلات قلبی و ریوی،‌ ابراهیم آبادی تا چه‌زمانی درون بیمارستان بماند.

انتهای پیام/*

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *