اشک‌‌‌‌های قاری آفریقایی درون تلاوت حامد شاکرنژاد +کلیپ- اخبار فرهنگی – اخبار تسنیم

به گفته خبرنگار فرهنگی باشگاه خبرنگاران پویا، قاریان و حافظان میان‌المللی شرکت‌کننده درون سی‌و ششمین دروه مسابقات میان‌المللی قرآن‌کریم و علاقه‌مندان به کلام وحی، شب گذشته شاهد قرائت “حامد شاکرنژاد” از قاریان میان‌المللی و صاحب‌سبک کشورمان بودند.

این تلاوت  شب گذشته درون دقایقی پایانی مرحله نهایی سی‌و ششمین دوره مسابقات میان‌المللی قرآن‌کریم انجام شد. وی آیاتی از سوره مبارکه آل‌عمران و ضحی را تلاوت کرد و حال و هوای خاصی به سالن محل برگزاری این مسابقات بخشید به طوریکه درون هر دفعه فرود و وقف درون تلاوت شاکر‌نژاد حاضران و به‌ویژه میهمانان خارجی از صندلی‌های خود بلند شده و با فریاد “الله اکبر” ” احسنت” و… وی را تشویق می‌کردند و با گوشی‌های همراه خود از نحوه تلاوت شاکرنژاد کلیپ می‌گرفتند.

حامد شاکرنژاد پس از تلاوت، به میان متسابقین و شرکت‌کنندگان آمد و مورد استقبال قرار گرفت. قاری آفریقایی (اهل کشور چاد) درون حالیکه اشک‌هایش از شوق تلاوت وی جاری شده بود، به استقبال شاکرنژاد رفت و وی را درون آغوش گرفت. 

ویدئوی زیر را ببینید:

حامد شاکرنژاد نفر اول مسابقات سراسری قرآن کریم اوقاف و امور خیریه درون سال ۱۳۷۴ و نفر اول مسابقات میان‌المللی قرآن کریم عربستان سعودی درون رشته قرائت و حفظ ۵ جزء درون سال ۱۳۷۴ هست.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *