انتصاب تازه درون شبکه سه/ مدیر گروه اجتماعی تغییر کرد- اخبار فرهنگی – اخبار تسنیم

به گفته خبرگزاری تسنیم، علی فروغی مدیر شبکه سه درون حکمی ناصر کریمان را به عنوان مشاور عالی و محمدرضا نجارزادگان را به عنوان مدیر تازه گروه اجتماعی معرفی کرد. وی درون بخشی از این حکم ضمن بیان مأموریت‌های گسترده شبکه سه و لزوم بهره گیری از منبع ها دشوار افزاری و نرم افزاری ازبرای تولیدات، آورده هست: این ضرورت ایجاب می‌کند فردی باتجربه، مدبر و آشنا به مسائل رسانه مسئولیت کمک فکری و اجرایی به مدیران گروه‌ها و برنامه‌سازان را برعهده بگیرد. از این رو انتظار دارم ضمن پیگیری جدی، برنامه‌ریزی مناسبی را ازبرای تحقق این موارد بعمل آورید.

درون بخشی از حکم فروغی به نجارزادگان آمده هست: با توجه به ضرورت طی مراحل درمانی برادر عزیز و گرانقدر، مدیر مجرب و موفق گروه اجتماعی شبکه سه ناصر کریمان و نظر به تعهد، تخصص و تجربه‌های ارزشمند شما درون امور رسانه، به سمت مدیرگروه اجتماعی شبکه سه سیما منصوب می‌شوید.

درون قسمت پایانی این حکم نیز آمده هست: از زحمات و تلاش‌های مجدانه و موفق برادر عزیزم ناصر کریمان درون وقت تصدی این مسئولیت که صفحات ماندگاری از موفقیت‌های رسانه‌ای را رقم زدند، صمیمانه قدردانی و تشکر می‌کنم.

گفتنی هست، محمدرضا نجارزادگان پیش از این مدیریت طرح و برنامه شبکه سه سیما را برعهده داشت.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *