دریادار سیاری: ساخت کلیپ‌های سینمایی مانند «۲۳ نفر» هم ارزشمند و هم آموزشی هست- اخبار فرهنگی – اخبار تسنیم

به گفته خبرنگار فرهنگی باشگاه خبرنگاران پویا، دریادار حبیب‌الله سیاری معاون هماهنگ‌کننده ارتش درون حاشیه برگزاری سی و هفتمین جشنواره کلیپ فجر شرکت و به تماشای کلیپ ها بنشیند. وی درون گفتگویی با خبرنگار خبرگزاری تسنیم از ساخت اثر سینمایی «۲۳ نفر» تقدیر کرد. دریادار سیاری افزود: برایم جذاب بود که «۲۳ نفر» را درون سینما دیدم و سرِ شوق آمدم. اثری ساخته شد که هم امثال من را که مقطع دوران دفاع مقدس را درک کردیم برایم آن روزهای خاطره انگیز را یادآوری می‌کند و از طرفی یک بحث آموزشی هم ازبرای قشر نوجوان و حتی جوان امروز دارد.

وی تصریح کرد: بسیار خرسند شدم که درون سینمای ایران، اثری ساخته می‌شود که ارزش‌ها را خیلی ناب به قشر جوان و نوجوان این مرز و بوم انتقال می‌دهد. این اتفاق نشان دهنده آن هست که نوجوانان و جوانان این مملکت هر جا و هر زمانی لازم بوده ازبرای دفاع از کشور تحت هر شرایطی آماده شدند. چنین آثار سینمایی می‌تواند پیام خوبی ازبرای جوانان این مملکت باشد که درون وهله اول بدانند این امنیت و استقلالی که امروز داریم نتیجه تلاش‌های چه کسانی هست که درون طول این چهل سال عمر پربرکت انقلاب اسلامی اتفاق افتاده‌ هست.

معاون‌هماهنگ‌کننده ارتش با اشاره به اینکه کلیپ‌ها باید راهگشای بشریت باشند و به بالندگی جامعه کمک کنند، افزود: «۲۳ نفر» را دوست داشتم؛ چون به نوجوان و جوان امروز یاد می‌دهد که خودش را ازبرای هر شرایطی آماده کند. این شرایط صرفاً جنگ نیست. بلکه حضور موثر درون عرصه‌های علمی هست که درون این میادین سینه سپر کردن چه ثمراتی ازبرای نظام و انقلاب درون پی خواهد داشت. چقدر نوجوان و جوان ما می‌توانند افتخار این مملکت باشند. من نوجوان و جوان این مرز و بوم را دوست دارم و از ساخت چنین آثار و برنامه‌هایی با سوژه نوجوان و جوان حمایت می‌کنم. به چه دلیل که این‌ها آینده‌سازان این مملکت هستند.

 

 

وی درون آخر خاطرنشان کرد: هر کاری از دستمان بربیاید به فرهنگ و هنر این مملکت کمک می‌کنیم. تاکنون کارهایی انجام داده‌ایم و هرکاری هم بتوانیم انجام خواهیم داد تا فرهنگ و هنر ایران اسلامی سرشار از آموزش، پرورش و ثمرات ارزشمند ازبرای جامعه باشد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *