رئیس شبکه «العالم سوریه» و رادیو اسپانیایی منصوب شدند- اخبار فرهنگی – اخبار تسنیم

به گفته خبرگزاری تسنیم، پیمان جبلی معاون برون مرزی صداوسیما درون حکمی ناجی چنانی را به سمت مدیر کانال العالم سوریه منصوب کرد. درون این حکم آمده هست: «نظر به مراتب تعهد، شایستگی، توانمندی و تجارب مفید جنابعالی به موجب این حکم به عنوان مدیر کانال العالم سوریه منصوب می‌شوید. انتظار می‌رود با توجه به اهداف و مأموریت‌های مصوب این کانال با عنایت به شرایط سیاسی، فرهنگی و اجتماعی کشور سوریه و برنامه‌ریزی اجرایی متناسب با استفاده کردن از تجارب ارزشمند شبکه العالم و بهره‌گیری مناسب از استعدادها و عناصر توانمند و با انگیزه و انقلابی نسبت به تهیه برنامه‌های مخاطب پسند و مبتکرانه با تبیین نقش جبهه مقاومت ازبرای گذار از دوران حضور تکفیری‌ها و حامیان آنها و نیز برنامه‌های امیدبخش و وحدت آفرین همت گمارید.

چنانی دانشجوی دکترای رابطه ها میان‌الملل و دیپلماتیک دانشگاه اسلامی لبنان هست وی دارای کارشناسی ارشد معارف اسلامی و حقوق از دانشگاه امام صادق(ع) هست. چنانی از سال ۸۱ تا ۹۰ گوینده خبر و مجری برنامه‌های گفتگوی سیاسی شبکه العالم بود و پیش از این سردبیر ارشد نیوزروم شبکه العالم (از سال ۸۱ تا سال ۸۷)، مدیر اتاق خبر شبکه العالم (از سال ۸۷ تا سال ۹۰)، مدیر کل اخبار شبکه العالم (از سال ۸۸ تا سال ۹۰) و مدیر دفتر شبکه پرس تی وی، آی کلیپ و هیسپان تی وی درون لبنان (١٣٩٢ الی ١٣٩٤) بوده هست.

انتصاب مدیر رادیو اسپانیایی اداره کل اروپا و آمریکا درون معاونت برون‌مرزی

محمدرضا خطیبیان درون حکمی، «پردیس پرویزی» را به سمت مدیر رادیو اسپانیایی منصوب کرد. درون این حکم آمده هست نظر به دانش، علاقه‌مندی و تجربه کاریتان به موجب این حکم به عنوان «مدیر رادیو اسپانیایی» منصوب می‌شوید. برنامه‌ریزی دقیق درون جهت فعالیت هرچه موثرتر درون حوزه رسانه‌های مجازی و شبکه‌های اجتماعی اولویت امروز آن مجموعه هست. تمام فعالیت‌های رسانه‌ای آن مجموعه بر مبنای تولید موثر و هدفمند درون رسانه‌های مجازی و شبکه‌های اجتماعی بازتعریف شود.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *