“شهر دیوونه” با صدای احسان خواجه‌امیری منتشر می‌شود- اخبار فرهنگی – اخبار تسنیم

به گفته باشگاه خبرنگاران پویا، آلبوم «شهر دیوونه» جدیدترین آلبوم «احسان خواجه امیری» درون تاریخ دوم بهمن ماه از سوی موسسه «رویال هنر» روانه بازار موسیقی کشور می شود. 

نهمین آلبوم این خواننده درون ده قطعه و با حضور چهره هایی چون: روزبه بمانی، پدرام کشتکار، سعید زمانی، معین راهبر، مهدی ایوبی، زهرا عاملی، سعید شمس، آرش محرابی، ساره تاجیک، عاطفه حبیبی، امیر حسین فیض، وحید پویان، فرشید ادهمی، بهداد ضرغامی و … تهیه و تولید شده هست.

«شهر دیوونه» نهمین آلبوم احسان خواجه امیری پس از آلبوم های: من و بابا، ازبرای نخستین دفعه، سلام آخر، فصل تازه، یه خاطره از فردا، عاشقانه ها، پائیز تنهایی، ۳۰ سالگی هست که به گفته «مجید عبدی» (مدیرعامل موسسه رویال هنر) ازبرای پخش و توزیع این اثر برنامه ریزی های فراوانی صورت گرفته هست. 

احسان خواجه امیری درمورد جدیدترین آلبوم خود معتقد هست: «این آلبوم نتیجه چند سال تلاش ماست که با عشق تقدیم به همه می شود. آرزو می کنم به دل بنشیند و و خود من بیشتر از همه ازبرای منتشر شدن و شنیده شدن این آلبوم اشتیاق دارم. از همه دوستانی که درون این چند سال درون کنار من بودند ممنونم و امیدوارم با منتشر شدن این آلبوم نتیجه زحمات همه به دل بنشیند.»

پیش فروش نسخه نفیس آلبوم «شهر دیوونه» شامل سی دی و پوستر امضا شده از طریق اپلیکیشن آپ و پیش فروش نسخه دیجیتال  از طریق ارسال  #۷۳۳*۱* (ستاره یک ستاره هفتصد و سی و سه مربع) صورت خواهد گرفت و همزمان سایت بیپ تونز نیز فروش دیجیتال این آلبوم را بر عهده خواهد داشت.  

 

به گفته مجید عبدی جشن رونمایی و امضای آلبوم «شهر دیوونه» با حضور احسان خواجه امیریو دیگر عوامل آلبوم با حضور دوستداران این خواننده درون تهران برگزار می شود که اطلاعات دقیق این مراسم به زودی منتشر می شود. 

پخش دنیای هنر وظیفه توزیع این اثر را درون بازار موسیقی کشور بر عهده دارد. نسخه نفیس آلبوم روز منتشر شدن درون همه شهر کتاب ها و فروشگاه های فرهنگی موجود خواهد بود. 

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *