طولانی‌ترین گروگان‌گیری قرن درون نمایشگاه کتاب تهران- اخبار فرهنگی – اخبار تسنیم

به گفته خبرنگار فرهنگی باشگاه خبرنگاران پویا، «۳۷ سال» از روز یک شنبه تلخی که درون پست بازرسی برباره درون شمال بیروت، آن حادثه تلخ اتفاق افتاد می‌گذرد. درون آن روز گرم تابستان شرجی لبنان، شبه نظامیان فالانژیست مسیحی – مارونی که نقش جاده صاف کن و مزدور اسرائیل را ازبرای اشغال لبنان ایفا می‌کردند، دست به جنایتی فراموش نشدنی زدند.

ربودن حاج احمد متوسلیان فرمانده سپاه محمد رسول الله (ص)، سیدمحسن موسوی کاردار سفارت ایران درون بیروت، کاظم اخوان خبرنگار و عکاس خبرگزاری ایرنا و بسیجی رزمنده تقی رستگار طولانی‌ترین حادثه ربایش قرن را رقم زده هست. از آن تاریخ تا به امروز، اخبار ضد و نقیضی منتشر شده هست که هیچ کدام سندیت نداشته و همه بر حدسیات و ادعاها مبتنی هست.

درون این کتاب تلاش شده هست با نگاه به ادعاها، نقابی به حقیقت زده شود…بدان امید که هر چه زودتر سرنوشت آن عزیزان معلوم شود تا مادر چشم انتظار حاج احمد متوسلیان، همسر و فرزند سیدمحسن موسوی و دیگران از نگرانی رهایی یابند. 

کتاب ۳۷ سال جدیدترین اثر حمید داود آبادی هست که همزمان با ایام سی‌ودومین نمایشگاه میان المللی کتاب تهران توسط انتشارات شهید کاظمی منتشر و عرضه می‌شود.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *