Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background

—————————————-

غبارروبی و روضه خوانی درون ضریح مطهر حضرت زینب

ه گزارش روضه نیوز همزمان با ایام فاطمیه خادمین و برخی از مجاهدان و مدافعان حرم حضرت زینب ضریح مطهر را غبارروبی کردند. در این بین یک روحانی به دوزبان عربی و فارسی روضه حضرت زهرا را می خواند.

برای مشاهده یا دانلود لیک کنید .

—————————————–

ادامه سخنان جانبازی که به آقا گفت اینقدر صحبت رفتن نکنن

در پی کلیپ منتشر شده از جانباز عزیزی که در مراسم عزاداری برای حضرت فاطمه(ص) به یکباره در میان جمعیت برخواست و با چشمان اشکبار از آقای پناهیان که داشتن روضه میخوندن در محضر رهبر انقلاب خواستن دیگه صحبت رفتن نکنن ما نمیتونیم همینجوری وایسیم و این حرف های ایشون رو بشنویم قلب من از دیروز به درد اومده

برای مشاهده یا دانلود لیک کنید .

———————————————

به آقا بگویید از رفتن حرف نزند !

در دومین شب از مراسم عزاداری فاطمیه در حسینیه امام خمینی (ره)، انتهای سخنرانی حجت الاسلام پناهیان یک جانباز ویلچری بلند گفت: “به آقا بگویید از رفتن حرف نزند، از دیشب تا الان به قلبم فشار آمده.” حجت الاسلام پناهیان هم گفت: “ما اینهمه حرف زدیم و سخنرانی کردیم، ایشان یک جمله گفت بهتر از تمام این سخنرانی.”

برای مشاهده یا دانلود لیک کنید .

———————————————

تا ۲۵سال آینده چیزی بنام رژیم صهیونیستی وجود نخواهدداشت

بعد از مذاکرات هسته ای، در رژیم صهیونیستی گفتند تا ۲۵ سال از دغدغه ی ایران آسوده ایم؛ به شما می گویم: اولاً شما ۲۵ سال آینده را نخواهید دید و ان شاالله تا ۲۵ سال آینده چیزی به نام رژیم صهیونیستی وجود نخواهد داشت. ثانیاً در این مدت هم روحیه ی مبارز و حماسی و جهادی، یک لحظه صهیونیست ها را راحت نخواهد گذاشت .

برای مشاهده یا دانلود لیک کنید .

————————————————

ای سلفی های ناپاک خوب گوش کنید …

کلیپ بسیار محشر کربلایی امیر حسینی . بسیار محشره حتما ببینید . رجز خونیِ یه بچه شیعه برای اولاد جهاد نکاح دیدنش رو از دست ندین اونم با صدای بلند…

————————————————-

رجزخوانی حماسی مداح ایرانی برای آل سعود

اگر رجز تهدید آل سعود حرامی رو در صفحه اصلی سایت خوبتون قرار بدهید تا تمام مملکت ایران ببنند و بدست خود آل سعود برسد تا متوجه شود اگر بخواد به مردم ایران و دین و مملک ما توهین کند چه بلایی سرش خواهد امد … لعنت بر آل سعود …. رجز تهدید کردن آل سعود با صدای کربلایی سید امیر حسینی

برای مشاهده یا دانلود لیک کنید .

————————————————-

فیلم دومین شهر موشکی سپاه پاسداران ۵۰۰ متر زیر زمین

دومین شهر موشکی سپاه پاسداران جمهوری اسلامی ایران که ۵۰۰ متر زیر زمین است و امروز دکتر لازیجانی از آن بازدید کردند. مهرماه امسال بود که برای نخستین بار تصاویری از یکی از پایگاه های موشکی سپاه پاسداران در اعماق ۵۰۰ متری زمین و در دل کوه منتشر شد.

برای مشاهده یا دانلود لیک کنید .

—————————————————

مقایسه قدرت نظامی ایران و عربستان

وزیر دفاع اسبق آمریکا در واکنش به ادعای سه کارشناس سعودی درباره اینکه ظرف چند ساعت می توانند آسمان و حریم هوایی ایران را تصرف کنند و در اختیار بگیرند، پس از خنده ای تمسخر آمیز گفت : نه نه ، من چنین فکر نمی کنم . صحبتهای شما بیشتر جنبه جوک و خنده دارد اگر ایران مستقیم با شما وارد جنگ شود شما حتی فرصت پیدا نمی کنید که تلفن را بردارید تا از ما تقاضای کمک کنید.

برای مشاهده یا دانلود لیک کنید .

—————————————————–

امام خامنه ای: این خون، پدرشان را در می آورد!

حضرت امام خامنه ای پس از به شهادت رسیدن آیت الله نمر باقر النمر با حکم ظالمانه ی دستگاه قضای آل سعود ضمن ابراز تاسف و تاثر، شیخ نمر را مجاهدی راستین، ناهی از منکر و آمر به معروف معرفی نمودند. معظلم له به ضرس قاطع معتقدند که خون به ناحق ریخته شده ی این عالم ربانی، دامن حکومت سفاک آل سعود را خواهد گرفت!

برای مشاهده یا دانلود لیک کنید .

——————————————————-

سخنرانی اتشین شیخ نمر و اعدام شیخ نمر توسط شمشیر

استخدام سلاح جایز نیست و هیچ کس نباید خواستها و دستاوردهای مشروع اجتماعی ما را با استخدام سلاح فاسد کند قوت ما در کلمه است مبارزه ما با کلمه است چرا که حکومت سعی می کند تا مردم دست به سلاح ببرند تا خواستهای اجتماعی ما را نظامی کند و ما را از جامعه جهانی دور کند تا با کسب توجیه بین المللی و اجتماعی کسی را که خواهان حق خود است را تنها کند و بکشد کسانی را که خواهان عدالتند میکشند ما خواستار عدالت اجت .

——————————————————–

سردار سلیمانی خدا پشت و پناهت

در این فیلم قاسم سلیمانی انگشتری اش را به مدافع حرم هدیه می دهد خدا پشت و پناهت حاج قاسم سلیمانی .

برای مشاهده یا دانلود لیک کنید .

———————————————————-

زهران علوش سگ هار وهابی در دمشق به درک واصل شد

زهران عبدالله علوش سال ۱۹۶۰ در غوطه در خانواده ای وهابی و افراطی به دنیا آمد. پدرش از مهم ترین سران وهابی اخوان المسلمین در سوریه بود. او دارای مدرک «شریعت اسلامی» از دانشکده شریعت دانشگاه دمشق است.زهران علوش پس از تکمیل تحصیلات دانشگاهی در سوریه، به عربستان سفر کرد و در آنچا زیر نظر شیوخ معروف وهابی سعودی به تحصیل پرداخت. افرادی مانند «عبدالعزیز بن باز» (که در آن زمان مفتی عربستان بود)

————————————————————

نابودی گروه تروریستی جیش السلام در سوریه

هلاکت سرکرده گروهک تروریستی جیش الاسلام در سوریه در حالی سرنوشت این گروهک را با ابهام روبرو کرده است، که سخنگوی نظامی سوری از شکست تلاش تروریست ها برای پیشروی به سمت حومه حمص خبر داد . ارتش سوریه همچنین مواضع خود را بر بیش از ۶۵ روستا و مزرعه در حومه جنوب غربی حلب تثبیت کرد.

برای مشاهده یا دانلود لیک کنید .

————————————————————–

این مادرهشتاد ساله ازجوان ها هم بهتروزیباتر زنجیر میزنه

در محرم امسال این مادر ۸۰ ساله طوری غزاداری می کرد که همگان را به گریه دراورد این مادر هشتاد ساله از جوانها بهتر زنجیر میزد .

برای مشاهده یا دانلود لیک کنید .

—————————————————————

سخنرانی جوان بحرینی در محضر رهبر انقلاب که همه را به گریه انداخت

به گزارش عزت نیوز جوان بحرینی روز گذشته در دیدار با رهبر معظم انقلاب درحالی که بغض کرده بود گفت: جوانان بحرین در سرزمین خودشان غریب هستند.

—————————————————————-

گریه رهبر برای لبان تشنه و خشک جانباختگان منا

آب بود و به کامشان نرسید، با لب خشک تشنه جان دادند. مراسم بزرگداشت و یادبود جانباختگان مظلوم فاجعه منا از سوی حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی، حسینیه حضرت امام خمینی (ره). ۱۲ مهر ۹۴

—————————————————————-

دیدار رهبر انقلاب با خانواده مسیحی شهید روبرت لازاو

در ایام میلاد حضرت مسیح رهبر معظم انقلاب به دیدار خانواده شهید آشوری رفتند.حضرت آیت الله خامنه ای در جمع خانواده شهید روبرت لازاو از نقش آفرینی هموطنان مسیحی در دوران انقلاب و جنگ تحمیلی قدردانی کردند.

——————————————————————-

دوچرخه سواری ابوعزرائیل

در حالی که رسانه های عراقی از آزادسازی بیجی سخن می گویند تروریست های داعشی آزادسازی بیجی را دروغ می خوانند اما ابو عزرائیل با روش خویش آزادسازی بیجی را ثابت کرده او با دوچرخه معروفش وسط یکی از میدان های بیجی دور میزند تا ثابت کند بیجی آزاد شده است.

برای مشاهده یا دانلود لیک کنید .

——————————————————————

رونمایی از موشک قاهر ۱ یمن (تندر ۶۸)

موشک قاهر یک، یک موشک بالستیک است که مشابه موشک تندر ۶۸ ایران میباشد. برد این موشک ممکن است مانند برادر ایرانی خود باشد (داخل فیلم ۳۰۰ کیلومتر قید شده). از این موشک میتوان علیه اهداف زمینی و دریایی استفاده نمود. دقت این موشک بسیار مناسب است.

برای مشاهده یا دانلود لیک کنید .

——————————————————————

هک کردن

هک وب سایت وزارت خارجه عربستان به مناسبت اربعین حسینی و فاجعه جانسوز منا مرگ بر آل سعود و مرگ بر وهابیت  .

برای مشاهده یا دانلود لیک کنید .

———————————————————————-

درخواست سلام دادن به امام حسین داماد شیعه ی عربی در عروسی

داماد شیعه اهل عربستان… در مراسم عروسی خود از شرکت کنندگان در خواست میکند رو به سمت حرم سید الشهداء امام حسین علیه السلام… سلام دهند؛؛؛ و سپس دعای سلامتی امام زمان علیه السلام را میخواند••• اونم در عربستان پر از وهابی!!! ببینید و لذت ببرید

برای مشاهده یا دانلود لیک کنید .

——————————————————————–

شفا گرفتن در اربعین ۱۳۹۴

شفا گرفتن دختری هشت ساله در اربعین امسال ۱۳۹۴ که بر روی پاهای خود توان راه رفتن پیدا کرده است در محضر اربابشفا گرفته است .

برای مشاهده یا دانلود لیک کنید .

———————————————————————

کم توان جسمی در پیاده روی اربعین فیلم گلچین صفاسا

منبع : جام جم نما: با فرا رسیدن اربعین حسینی، عاشقان و عزاداران حضرت ابا عبدالله الحسین(ع) حتی آنانکه کم توانی جسمی دارند، روانه شهر مقدس کربلا شده اند.// دانلود ویدیو کلیپ مذهبی دینی پیاده روی معلوم کم توان جسمی حرکتی راه رفتن با دست و پا پیرمرد با عزم و اراده عشق عاشق شیفته جنون عاشقی اهل بیت امام حسین #اربعین #معلول اراده آهنین پرتوان قدرت روح جسم

برای مشاهده یا دانلود لیک کنید .

———————————————————————-

خط آزاد – رسانه های جهان در تسخیر یک دیدار بزرگ

دیدار پر اهمیت ولادیمیر پوتین با رهبر معظم انقلاب تیتر یک رسانه های جهان را از آن خود کرد.

————————————————————————–

استقبال واتیکان از نامه رهبر انقلاب به جوانان غربی

نامه دوم رهبر انقلاب به جوانان غربی با عنوان تروریسم، درد مشترک جهان اسلام و غرب، علاوه بر استقبال گسترده اندیشمندان، مورد توجه بسیاری از محافل دینی و مذهبی اروپا از جمله واتیکان قرار گرفته است. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، نامه دوم رهبر انقلاب به جوانان غربی با عنوان تروریسم، درد مشترک جهان اسلام وغرب، همانند نامه اول

برای مشاهده یا دانلود لیک کنید .

——————————————————————————

سخنرانی مقام معظم رهبری در مورد ادعا های آمریکا

مقام معظم رهبری : به آمریکائیان گفتم دوران بزن ودررو تمام شده ، اگر فکرمی کنید بزنید وفرار می کنید این طور نیست وپای شما گیر می کند.

برای مشاهده یا دانلود لیک کنید .

——————————————————————————–

هلاکت یک داعشی قبل از انجام عملیات انتحاری

یکی از تروریستهای تکفیری داعش در منطقه لطیفیه واقع در شمال کربلا که قصد داشت در مسیر زائرین امام حسین (ع) دست به عمل انتحاری بزند توسط دستگاه های بمب یاب کشف و با هوشیاری نیروهای امنیتی قبل از آنکه عمل خبیث خود را به اسم دین و اسلام انجام دهد به هلاکت رسید که در ادامه با ندای لبیک یا حسین زوار همراه شد. لبیک یا حسین لبیک یا عراق

برای مشاهده یا دانلود لیک کنید .

——————————————————————————–

دستگیری انتحاری داعش در راهپیمائی اربعین

در میان راهپیمائی امسال زائران اربعین یکی از اعضای داعش که قصد داشت تا خود را در میان جمعیت منفجر کند، توسط مدافعان شیعه، قبل از هر اقدامی دستگیر شد.

برای مشاهده یا دانلود لیک کنید .

——————————————————————————–

دستگیری تمام جنایتکاران پایگاه اسپایکر توسط ارتش عراق

داعش و افراط گرایی اش که خود را در پس ایده خلافت و برخی از ارکان آیین اسلام پنهان کرده، آیینی که قدس اشغالی را پایتخت فلسطین و معراج پیامبر(ص) و یکی از نقاط اشتراک مسلمانان می داند، پس از آن تلاش کرد تا ایده جهاد را تغییر دهد و آن را از جهاد برای آزادسازی قدس شریف و سرزمین های اشغالی به رویارویی با مسلمانان سوق دهد و این دقیقا همان خواسته اندیشمندان سیاسی و استراتژیست های رژیم صهیونیستی بود.

——————————————————————————–

فرمانده ضد داعش جیش المختار در اربعین امام حسین (ع)

زیاره السید واثق البطاط قائد جیش المختار فی اربعینیه الامام الحسین ع در عراق نجف کربلا

برای مشاهده یا دانلود لیک کنید .

————————————————————————————-

کشف انبوه عقرب برای زائران اربعین حسینی

داعش قصد داشت این عقرب ها را در جاده نجف و کربلا در محل حرکت رائرین رهاسازد که با توجه به فاصله کمی که این دو شهر با هم دارند هرساله دارای بالاترین حجم ترافیک انسانی در روزهای منتهی به اربعین بوده است. ک ب لطف صاحبش جدم امام حسین علیه السلام توسط نظامیان عراقی و کوردهای عزیز پیشمرگه کشف شد…سبحان الله

برای مشاهده یا دانلود لیک کنید .

—————————————————————————————

لبیک خامنه ای، زبدانی آزاد شد

هرچند رزمندگان مقاومت حزب الله و ارتش سوریه هنوز خبر آزادسازی را رسما اعلام و تایید نکرده اند، اما در حال حاضر نیروهای متخصص حزب الله و ارتش سوریه در حال پاکسازی و خنثی سازی بمب های کار گذاشته شده در خانه ها و خیابان ها در شهر هستند و در سکوت کامل خبری آزادسازی شهرک مضایا را کلید زده اند و تنها دو روز از سپری شدن عملیات توانسته اند بخش هایی از شمال و غرب و جنوب غربی را از تروریست ها پاکسازی کنند.

برای مشاهده یا دانلود لیک کنید .

———————————————————————————————-

یک داعشی حضرت عباس رامسخره میکند و لحظه ای بعد…

یک داعشی پست ، حضرت عباس را مسخره میکند و میگوید: عباس اگر میتوانی مرا بکش و میخندد و لحظه ای بعد موشک به او اثابت میکند

برای مشاهده یا دانلود لیک کنید .

———————————————————————————————–

ما برای نابودی آل سعود آماده ایم(لبیک یا مهدی عج)

کلیپ رجزخوانی زیبای سید امیر حسینی علیه آل سعود ملعون در هیئت الرضا(ع) محفل امت حزب الله کرج

برای مشاهده یا دانلود لیک کنید .

—————————————————————————————————–

جلاد اسپایکر داعش کفش خور شد.

یا علی مولا….. علی عدنان عبدالرضا تروریست عضو داعش و یکی از جلادان داعش در قتل عام اسپایکر پس از اینکه توسط نیروهای ارتش عراق و حشد الشعبی دستگیر شد. در برابر دوربین های بسیج مردمی عراق برای اینکه مردم عراق از گناهش بگذرند کفش خویش را به دهان کشید.

برای مشاهده یا دانلود لیک کنید .

——————————————————————————————————–

تهدید داعش توسط ایران

در این کیلیپ نشان از قدرت ایران را میدهد اری ما علوی هستیم ما حسینی هستیم ما زینبی هستیم در رگهای ما خون علی جاریست لازم نیست سید علی خامنه ای حکم جهاد دهد که اگر این کار را بکند می اییم شما را از بین می بریم .

برای مشاهده یا دانلود لیک کنید .

———————————————————————————————————–

بانوی مسیحی در پیاده روی اربعین

در این کلیپ یک بانوی مسیحی ایتالیایی مسیر ۹۰ کیلومتری نجف-کربلا را در سه روز طی می کند، در بین مسیر علت حضورش در پیاده روی اربعین را سوال کرده ایم که پاسخش شنیدنی است، خانم کلودیا بورجا می گوید اربعین بهترین چیزی است که در زندگی ام به دست آورده ام…

برای مشاهده یا دانلود لیک کنید .

—————————————————————————————————————-

نظر زنان ودخترانی آمریکایی پس از پیاده روی اربعین کربلا

در این کلیپ زیبا نظر زنان و دخترانی از آمریکا پس از ۷۰ کیلومتر پیاده روی در مسیر اربعین بدون کفش به بیان نظر و خاطرۀ خود از سفر پیاده روی اربعین می پردازند.

برای مشاهده یا دانلود لیک کنید .

—————————————————————————————————————-

پیاده روی مرد میانسال معلول با دست در اربعین به عشق امام حسین

در مسیر پیاده روی اربعین اثرات فوق العاده مغتاطیس حسینی روی زوار و محبین امام حسین(ع) دیده می شود که عظمت آن قابل توصیف نیست.پیاده روی مرد میانسال معلول عراقی که پای قدم زدن در این مسیر را ندارد ولی با مشقت فراوان با دست این مسیر نورانی را طی می کند.

برای مشاهده یا دانلود لیک کنید .

——————————————————————————————————————–

فیلم بغض سردار شهید همدانی در پیاده روی اربعین

فیلم بغض سردار شهید همدانی در پیاده روی اربعین سال گذشته به مناسبت چهلمین روز شهادت سردار رشید اسلام شهید حسین همدانی فیلم سخنان شهید همدانی در آخرین پیاده روی اربعین ایشان منشر کردیم که بخشی از حس و حال خاص ایشان را به تصویر کشیده است.

برای مشاهده یا دانلود لیک کنید .

———————————————————————————————————————

اشک های امام خامنه ای و حاج قاسم سلیمانی

اشک ریختن حضرت امام خامنه ای و سردار برومندش حاج قاسم سلیمانی با مداحی جاج سعید آهنگران در دیدار با فرماندهان سپاه  –  ۱۳۹۴/۶/۲۵

برای مشاهده یا دانلود لیک کنید .

———————————————————————————————————————-

خط و نشان سرلشکر فیروز آبادی برای داعش

خط و نشان سرلشکر فیروز آبادی ، رئیس ستاد کل نیروی های مسلح برای گروهک تکفیری تروریستی داعش داعش جرات نزدیک شدن به ما را ندارد ، اگر در هر نقطه از مرز ما ، داعش به ۴۰ کیلومتری ما نزدیک شد ، آن را نابود خواهیم کرد ، مردم کشور ما هیچ گونه دلهره ای در مورد حمله داعش به کشور ما را نداشته باشند .

برای مشاهده یا دانلود لیک کنید .

———————————————————————————————————————-

با نابود کننده داعش آشنا شوید

این شهید زنده، مرد مقاومت و حماسه، سرلشگر قاسم سلیمانی نقش مهمی در افزایش قدرت نظامی حزب الله لبنان، عقب راندن اسرائیل از جنوب لبنان، جنگ افغانستان، شکل دهی به فضای سیاسی عراق پس از سرنگونی رژیم صدام، تغییر روند جنگ نیابتی علیه سوریه و مقابله با داعش در عراق داشته است چرا که با تشکیل نیروهای بسیج مردمی توانست ضربات مهلک و کوبنده ای به گروه تروریستی صهیونیستی داعش در عراق وارد آورد.

برای مشاهده یا دانلود لیک کنید .

———————————————————————————————————————-

طشت گذاری ۹۴ مسجد امام زمان (عج)

شفا دادن حضرت ابوالفضل العباس (ع) به دختر سرطانی در مراسم طشت گذاری مسجد امام زمان (عج)-آق قلعه / با مداحی حاج حسین هوشیار

————————————————————————————————————————

شفا گرفتن جوان فلج از حضرت ابوالفضل (ع)

این جوان مشهدی در سن چهار سالگی فلج می شود و تا سن هجده سالگی فلج بوده تا اربعین امسال که در حرم حضرت ابولفضل می ایستد و شروع به سینه زدن می کند و ….

برای مشاهده یا دانلود لیک کنید .

————————————————————————————————————————

ثبت لحظه شفای دختر بیمار در جمکران

فردی در حال فیلمبرداری متوجه دویدن این دختر میشود و از او فیلمبرداری می کند و …..

برای مشاهده یا دانلود لیک کنید .

————————————————————————————————————————

سید علی اشاره کند حمله می کنیم -استاد دانشمند و مقدم

بسم الله الرحمن الرحیم * این کلیپ پاسخی باشد بر منکرین و ضد ولایت استاد مهدی دانشمند و جواد مقدم اتهام هایی که به این دو بزرگوار توسط تفرقه انداز ها زده شده بود در این کلیپ به وضوح و بیان صریح مشاهده می کنید که این دو بزرگوار روضه خوان اباعبدالله تا جان در بدن دارن از سید علی خامنه ای پیروی می کنند.

برای مشاهده یا دانلود لیک کنید .

———————————————————————————————————————-

عاقبت صهیونیست

دوربین امنیتی صهیونیست ها لحظه چاقو خوردن یک صهیونیست و وحشت دیگران را نشان میدهد اگر فلسطینی ها این کار را ادامه بدهند دیگر هیچ صهیونیستی در فلسطین باقی نمیماند همه صهیونیست ها میروند به جایی که از ان امدن.

————————————————————————————————————————

شور حاج حسین سیب سرخی در اجتماع مدافعان حرم

پناه حرم کجا داری میری بگو برادرم بدرقه ی راهته اشک چشم ترم آهسته تر برو داداش ببین مضطرم پناه حرم خالی روی نیزه ها سر مادرم .

برای مشاهده یا دانلود لیک کنید .

————————————————————————————————————————

مداحی مدافع حرم حضرت زینب(ص) سردار شهید حسین همدانی

مرثیه خوانی شهید مدافع حرم سردار حسین همدانی که در روز پنجشنبه شانزدهم مهرماه در شهر حلب سوریه حین عملیات مستشاری در راستای دفاع از حرم ناموس خون خدا حضرت زینب سلام الله علیها سر بر آستان دوست سائید و به ملکوت اعلی پیوست.

————————————————————————————————————————

بازدید رهبر از نمایشگاه نیروی هوافضای سپاه

در این نمایشگاه که در اردیبهشت ماه سال ۹۳ برگزار شد، جدیدترین دستاوردهای این نیرو مانند نمونه ایرانی پهپاد آرکیو-۱۷۰، سامانه های پدافندی سوم خرداد، طبس و رعد، موشکهای بالستیک نقطه زن هرمز ۱و۲ و بسیاری دیگر از تجهیزات این نیرو به نمایش درآمد.

برای مشاهده یا دانلود لیک کنید .

————————————————————————————————————————

مدافع حرم حضرت زیب (س) – شهید رضا کارگربرزی

سخنرانی حجت الاسلام پناهیان درباره یاری رساندن به حضرت زینب سلام الله علیها
————————————————————————————————————————