مشهد؛ میزبان اختتامیه جشن‌های دهه کرامت شد- اخبار فرهنگی – اخبار تسنیم

سید جلال فیاضی مشاور عالی بنیاد میان‌المللی امام رضا (ع) درون گفت‌وگو با خبرنگار فرهنگی باشگاه خبرنگاران پویا، با عنوان این خبر گفت: آیین اختتامیه جشن‌های دهه کرامت، اختتامیه شانزدهمین جشنواره میان‌المللی امام رضا (ع) و همچنین افتتاحیه هفدهمین دوره این جشنواره امسال درون هتل سپید مشهد مقدس از ساعت ۱۷ الی ۲۰ برگزار می‌شود.

وی افزود: درون این مراسم سید عباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، شخصیت‌های علمی و فرهنگی کشور، اعضای کمیسیون فرهنگی مجلس، جمعی از علمای برجسته شیعه و سنی و مدیران رسانه‌های سراسر کشور حضور خواهند داشت.

مشاور عالی بنیاد میان‌المللی امام رضا (ع) خاطرنشان کرد: سیاست و راهبرد کلی و اساسی درون هفدهمین دوره این جشنواره بر کیفی‌سازی و تأثیربخشی جشنواره هست. امسال جشنواره‌های مختلف را مورد تحقیق و سنجش قرار داریم و درون آخر به این نتیجه رسیدیم که بعضی از جشنواره‌ها ادغام، بعضی حذف و بعضی دوسالانه برگزار شود.

فیاضی افزود: از دیگر برنامه‌های این مراسم، تجلیل از ۷ خادم فرهنگی رضوی هست، یک نفر از آنان از کشور غنا و ۶ نفر دیگر از استان‌های مختلف کشور هست. همچنین قرار هست از موسسات و دبیران جشنواره‌های مختلف کشوری که درون زمینه ترویج فرهنگ رضوی برنامه شاخص و اثرگذاری داشته‌اند، تجلیل و تقدیر شود.

 

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *