وقت پخش «دورهمی» معلوم شد- اخبار فرهنگی – اخبار تسنیم

به گفته خبرنگار فرهنگی خبرگزاری تسنیم، شبکه نسیم درون نوروز ۹۸ ویژه برنامه‌های “خندوانه”، ”دورهمی”، ”کودک شو”، ”شکرستان”و ”شوتبال ” را ازبرای تعطیلات نوروز تدارک دیده هست. شوتبال با اجرای امیر حسین رستمی با انجام یک سری تغییرات  و سبک و سیاق بهاری و عیدانه با حضور ورزشکاران و هنرمندان هرشب ساعت ۲۰ درون ایام نوروز پخش می شود.

فصل تازه انیمیشن شکرستان با روایت شهاب حسینی ازبرای ایام نوروز هرشب ساعت ۲۱:۱۵ از این شبکه پخش می‌شود. «کودک‌شو» با اجرای پژمان بازغی  با حال و هوایی عیدانه میزبان خانواده های چهره برجسته کشورمان هست و با آن ها نوروز ۹۸ را جشن خواهد گرفت، کودک شو هر شب ساعت ۲۱:۳۰ درون ایام نوروز مهمان خانه ها می‌شود.

برنامه «خندوانه» با اجرای رامبد جوان  با هدف خنده و شادی با حضور هنرمندان شنبه تا چهارشنبه ساعت ۲۳ با طراحی تازه و تولید قسمت های جذاب و رویکرد متناسب با عید و سنن نوروزی پخش می شود.

برنامه «دورهمی» با دکوری متفاوت با اجرای مهران مدیری با نگاه کلی به خانواده های ایرانی روزهای پنجشنبه و جمعه ساعت ۲۳ پخش می‌شود. رابطه ها عمومی شبکه نسیم درون گفتگویی با خبرنگار خبرگزاری تسنیم توضیح داد: پنج‌شنبه اول فروردین‌ماه مصادف با وفات حضرت زینب(س) هست و درون تلاش هستیم «دورهمی» به آنتن جمعه دوم فروردین‌ماه برسد درون غیر این صورت پنج‌شنبه هشتم فروردین‌ماه روی آنتن خواهد رفت.

معاون سیما درون گفتگویی با خبرنگار خبرگزاری تسنیم هم علاوه بر عنوان رسمی خبر پخش «دورهمی» به مدت وقت دو روز و «خندوانه» به مدت وقت پنج روز درون هفته، گفت: «دورهمی» تا ماه مبارک رمضان روی آنتن خواهد بود.

همچنین مجموعه تلویزیونی تامینی شبکه نسیم ساعت۱۹ و مجموعه نمایشی عید پیما ساعت۱۹:۳۰پخش می شود.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *