چه کسی چهره مردمی تلویزیون شد؟- اخبار فرهنگی – اخبار تسنیم

به گفته خبرگزاری تسنیم، نرگس کلباسی با نزدیک به یک میلیون رأی به عنوان چهره برتر طرح انتخاب چهره مردمی معرفی شد و وی لحظه تحویل سال درون همان کانکسی بود که درون یک سال و نیم گذشته درون کرمانشاه بوده هست.

نرگس کلباسی درمورد این انتخاب گفت: دوست دارم اول از شما بابت برنامه خوبتان تشکر کنم که این فرصت را به همه ما دادید تا همه نفراتی را که درمورد‌شان صحبت کردید بیشتر بشناسیم و از همه مردم بابت حمایتشان تشکر می‌کنم. نه تنها درون این برنامه بلکه درون تمام این مدت وقت که درون کنار ما بودند.

وی افزود: خوشحالم که سال نو شده و کارهای بسیاری داریم که درون کرمانشاه انجام بدهیم. فعالیت‌های مختلفی داریم که یکی از آنها مربوط به یاران سبز هست. درون همه شهرستان‌های کرمانشاه درخت می‌کاریم و تا به حال هزار درخت کاشته‌ایم.

وی ادامه داد: قسمت بعدی کارمان از صبح شروع می‌شود و می‌خواهیم ازبرای بچه‌ها درون روستاهای کرمانشاه پارک گیم تأسیس کنیم تا زمانی این بچه‌ها بزرگ شدند تنها تصویر خرابی‌ها جلوی چشمشان نیاید.

کلباسی درون جواب به اینکه آیا از این همه کار، خسته نمی‌شود؟ تصریح کرد: اینها کار نیست، من عاشق این زندگی هستم و این کارها را با جان و دل انجام می‌دهم.

وی همچنین به اینکه معلم زبان فارسی دارد و فارسی نوشتن وی درون حال بهتر شدن هست، اشاره کرد.

ضیا نیز عنوان کرد به زودی به کرمانشاه می‌رود تا تندیس چهره مردمی برتر سال ۹۷ را به دست وی برساند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *