کودک‌کشان مدینه، مولود دست صهونیست جهانی هستند- اخبار فرهنگی – اخبار تسنیم

حجت‌الاسلام والمسلمین محمد حسین مختاری رئیس دانشگاه مذاهب اسلامی درون گفت‌وگو با خبرنگار فرهنگی باشگاه خبرنگاران پویا، با اشاره به فاجعه انسانی گذشته درون مدینه النبی (ص) و به شهادت رسیدن کودکی ۶ ساله به جرم شیعه بودن گفت: به راستی این اتفاق دل هر انسان آزاده‌ و صاحب وجدانی را به درد می‌آورد و این نشانگر عمق قساوت گروه جاهل و نادان وهابیت هست.

وی افزود: این گروه که به ظاهر خود را مسلمان می‌دانند، اعمال و رفتارشان بیانگر این هست که از دین و آموزه‌‌های وحیانی دین مبین اسلام هیچ بهره‌ای نبرده‌اند، چراکه درصورتیکه کسی الفبای معارف اسلام را بداند چنین قضاوت خواهد کرد که به راستی این طفل به چه گناهی به شهادت رسید؟

رئیس دانشگاه مذاهب اسلامی خاطرنشان کرد: این واقعه دردناک نشان داد که گروه وهابیت و سایر گروه‌های افراطی از این قبیل که تفکر و اندیشه‌شان نمایشی از تفسیرها و قرائت‌های نابخردانه از متون دین هست و دین را با پدید آوردن این رفتارهای خشن زیر سوال می‌برند.

حجت‌الاسلام مختاری گفت: علمای اسلام هیچ نیازی ندارند که با برهان و استدلال به معرفی این گروه حیوانی بپردازند، چراکه همین عمل ضد بشری و حیوانی آنها به خوبی معرّف اندیشه و باورهای آنهاست.

وی بر این باور هست که وهابیت هیچگاه درون مسأله تقریب نمی‌توانند مورد مذاکره و صلح قرار گیرند، آنها مولود دست استکبار جهانی و انگلیسی‌ها هستند و گویی مأموریت‌های ویژه‌ای درون این راستا برایشان تعریف شده هست.

 

رئیس دانشگاه مذاهب اسلامی تصریح کرد: وهابی‌ها هیچ تفاوتی با صهیونیست و نظامیان تلاویو و اشغالگران قدس ندارند، آنها هم مردم فلسطین و کودکان را به خاک و خون می‌کشند و امروز وهابیت نیز همچون آنها رفتار می‌کنند.

حجت‌الاسلام مختاری گفت: وهابیت درون همان مسیری حرکت می‌کنند که استکبار جهانی و صهیونیست دارد حرکت می‌کند و هیچگونه حرمتی ازبرای انسان‌ها قائل نیست و تنها شعار حقوق بشر را یدک می‌کشند.

به گفته وی، امروز مجامع حقوقی میان الملل چنان ساکت نشسته‌اند که گویی هیچ اتفاقی درون دنیا رخ نداده هست، امروز سازمان‌های به اصطلاح مدافع حقوق بشر درون جهان سکوت مرگ‌باری را اختیار کردند که این جسارتی بر حقوق انسان‌ها و نشانگر ادعاهای دروغین آنها درون حوزه حقوق بشر هست.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *